Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

O nás

Roman Nadok NRM


História

Firma bola založená vo februári 1998 majiteľom firmy Roman
My v minulostiom Nadokom za účelom poskytovania služieb v poľnohospodárstve. Hlavným cieľom pri zakladaní firmy bolo poskytovanie služieb pri zberových prácach. Tomu bol podriadený nákup vysoko výkonnej poľnohospodárskej techniky, obilného kombajnu CASE IH 2188 AXIAL FLOW.

Začiatkom roku 2000, po prieskume trhu, došlo k rozhodnutiu o nákupe najmodernejšej techniky na sejbu poľnohospodárskych plodín. Kúpou bezorebnej sejačky Horsch Concord CO6 s podkoreňovou výživou sme sa stali prvou firmou na Slovensku, ktorá ponúkala a prevádzala takúto službu.

Pre zlepšenie a skvalitnenie sejby a doplnenia technológie sme začiatkom roku 2001 investovali do kúpy radličkového podmietača Horsch Phantom FG 5.7, a tým sme ponúkli našim zákazníkom kompletnú pôdoochrannú technológiu plytkého spracovania pôdy.
Koncom roku 2001 nám kúpa ťažného prostriedku, traktora Case Magnum MX 270 umožnila zvýšenie kapaci
ty služieb o 30%.

V roku 2002 sMy terazme sa rozhodli pre vlastnú rastlinnú poľnohospodársku prvovýrobu. Prenajali sme si pôdu. Dokúpili sme obilný kombajn CASE IH 2188 AXIAL FLOW a v roku 2003 stroj na chemickú ochranu rastlín postrekovač AGRIO NAPA 30/4000. Vstupom do vlastnej rastlinnej prvovýroby môžeme naplno využiť našu spoluprácu a skúsenosti jednej najznámejšej európskej poradenskej služby N.U.Agrár GmbH. Táto spolupráca by nás mala postaviť ku konkurencieschopným firmám pri predaji poľnohospodárskych produktov v Európskej únii.

 

dnes je: 17.10.2019

meniny má: Hedviga

podrobný kalendár


262621

17.10.2019
Úvodná stránka